Denizlispor Taraftarları Çareyi Balkon ve Çatılara Çıkmakta buldu

Süper Lig’in 26. haftasında korona virüsü tedbirleri nedeniyle seyircisiz oynanan Denizlispor - Gençlerbirliği arasındaki karşılaşmada yeşil - siyahlı bazı taraftarlar takımlarını desteklemek için çatı ve balkonlara çıktı. Taraftarlar çıktıkları yüksek yerlerde tezahüratlar ile takımlarına destek verdi.

DENİZLİSPOR 14.03.2020, 15:53 14.03.2020, 16:29
Denizlispor Taraftarları Çareyi Balkon ve Çatılara Çıkmakta buldu
banner1692

 HABERDENİZLİ.COM

Korona virüsü tedbirleri kapsamında alınan maçların seyircisiz oynanması kararı üzerine Denizlispor ile Gençlerbirliği arasındaki karşılaşmada tribünler boş kaldı. Stada giremeyen bazı taraftarlar ise ilginç bir yöntem geliştirerek takımlarını stat çevresindeki binaların çatıları ile üst katlardaki dairelerin balkonlarına çıkmakta buldu. Ellerinde atkılar ile takımlarına çıktıkları yerlerden tezahüratlarda bulunan yeşil - siyahlı taraftarlar, stada ve oyunculara seslerini ulaştırabilmek için yoğun çaba sarf ettiler.

Denizlispor Taraftarları Çareyi Balkon ve Çatılara Çıkmakta bulduDenizlispor Taraftarları Çareyi Balkon ve Çatılara Çıkmakta bulduDenizlispor Taraftarları Çareyi Balkon ve Çatılara Çıkmakta buldu

Kaynak: İHA - DENİZLİ
Yorumlar (0)