banner1348

Denizlispor 52 Yaşında

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, kulübün kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Denizlispor’un Denizli’nin en büyük değeri olduğunun altını çizen Üstek, “taraftarlarımızın ve camiamızın dört gözle beklediği başarılar en yakın zamanda gelecektir.  dedi.

Denizlispor 52 Yaşında

HABERDENİZLİ.COM

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, kulübün kuruluşunun 52’inci kuruluş yıldönümüyle yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı.

“Bundan 52 yıl önce Dr. Samim Gök başkanlığında kurulan, tarihi boyunca pek çok başarıya imza atmış yeşil siyahlı kulübümüzün 52. yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.

Unutulmamalıdır ki Denizlispor bu şehrin en önemli değerlerinden biridir. Bu şanlı kulübümüzün en büyük değerleri olan taraftarlarımızın ve camiamızın dört gözle beklediği başarılar en yakın zamanda gelecektir.

Tüm Denizli halkının kulübümüzü tek yürek olarak desteklediği ve şanlı tarihimizdeki başarıların yeniden yakalanacağı günleri sabırsızlıkla bekliyor, bu başarıların üstüne çıkıp daha güzel günler göreceğimize yürekten inanıyorum. Sizlere olan en derin sevgi ve saygılarımla Denizlispor'umuzun 52. yılını kutluyorum. İyi ki varsın Denizlispor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER