Denizlispor, 1 Yıl İçinde Üçüncü Kez Kongreye Gidiyor

Spor Toto 1. Lig’de üçüncü sırada yer alan Denizlispor, 1 yıl içinde üçüncü kez kongreye gitmeye hazırlanıyor.

DENİZLİSPOR 21.11.2018, 11:31
Denizlispor, 1 Yıl İçinde Üçüncü Kez Kongreye Gidiyor

HABERDENİZLİ.COM

Spor Toto 1. Lig’de üçüncü sırada yer alan Denizlispor, Eylül ayında yaptığı Olağanüstü Genel Kurul’un ardından yeniden kongreye gitmeye hazırlanıyor. Denizlispor Başkanı Ali Çetin imzasıyla yapılan açıklamada yeniden şekillenecek bir yönetim oluşturmak adına kongre kararının alındığı ifade edildi.

İşte kulüpten yapılan açıklama:

Şampiyonluğa tüm şehir olarak inandığımız bu sezonda daha şeffaf, daha verimli ve daha üretken bir yönetim şekline ihtiyaç olduğundan dolayı olağanüstü kongre kararı almış bulunmaktayız. Bu karar yönetim kurulu kararı ile seçilen Başkanımız Ali Çetin’in görevini daha verimli bir şekilde yürütebilmesi için kendi yönetim kurulu üyelerini belirlemesi ve Denizlispor menfaatleri göz önüne alınarak alınmıştır.

ÇETİN YENİDEN ADAY OLACAK

Daha güçlü bir yönetim ile o senenin bu sene olacağına inanıyor, MEVCUT BAŞKANIMIZ ALİ ÇETİN'İN KONGREDE YENİ BİR LİSTE İLE TEKRAR ADAY OLACAĞINI kamuoyunun bilmesini istiyoruz. Vizyon sahibi bir yönetim oluşturmak isteyen Başkanımız Ali Çetin’in kararı doğrultusunda oybirligi ile kabul edilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 6 Aralık’ta Denizli Atatürk Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecektir. İlk kongrede seçim sürecini tamamlayarak takımımızın başarısına odaklanmak öncelikli hedefimizdir.

Tek hedefimiz olan şampiyonluğun bu yoldan geçtiğini inandığımız için almış olduğumuz kongre kararımızın Denizlispor camiasına hayırlı olmasını dileriz. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.”

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
26
açık