Bu Ligde Fazla Durduk Üst Lige Çıkmalıyız

Denizlispor'un üst üste galibiyet alması yönetim ve taraftarı sevindirdi. Denizli Valisi Karahan: "İyi bir uyum yakaladık, şehrimizde A'dan Z'ye, büyükten küçüğe, 7'den 70'e herkes bu takımı artık sahiplendi"

Bu Ligde Fazla Durduk Üst Lige Çıkmalıyız

Spor Toto 1. Lig'de mücadele eden ve son zamanlarda galibiyetlerle taraftarını sevindiren Denizlispor'da, Vali Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, yönetici, teknik heyet ve futbolcularıyla Haluk Ulusoy Tesisleri'nde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Denizli valisi Hasan Karahan, yemekte yaptığı konuşmada, şehrin takıma inancının tam olduğunu belirterek, "Denizlispor Denizli'nin en büyük gerçeğidir, bir üst ligde olması gerekir. Zamanında önemli başarılar yakalandı. Sizler de o başarıları yakalayabilecek yetenekleri olan arkadaşlarımızsınız. İyi bir uyum yakaladık, şehrimizde A'dan Z'ye, büyükten küçüğe, 7'den 70'e herkes bu takımı artık sahiplendi. Denizlispor'da güven problemi kalmadı, yönetimimizin heyecanı ve sizlerin başarıları bizleri umutlandırdı. Bizler de siyasetçi, iş adamı, vatandaş olarak elimizden geleni yapacağız." ifadelerini kullandı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan da Denizlispor'un, kentin en büyük markası olduğuna işarete ederek, "Artık Spor Toto 1. Lig'de çok uzun kaldık. Sizler terinizin son damlasına kadar savaşarak bu takımı layık olduğu yere çıkaracaksınız. Eğer siz yeteneklerinizi ve tüm gücünüzü ortaya koyarsanız o sene bu sene olacaktır. Sizlerin emeğiyle Denizlispor'u Süper Lig'de göreceğiz. Bizler gayretimizi göstereceğiz, hem seyirci hem protokol olarak elimizden geleni yapacağız." değerlendirmesinde bulundu.  

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin ise artık verdikleri sözlerin yerini bulacağını belirterek, "Bundan sonra verdiğimiz sözleri tutmak için elimizden geleni yapacağız. Her zaman yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan'a ve Valimiz Hasan Karahan'a çok teşekkür ediyoruz. Boluspor maçı için primlerimizi bir daha gözden geçireceğiz. İnşallah o sene bu sene olacak ve hedeflerimize ulaşacağız." şeklinde konuştu. 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER