Denizli genelinde bugün parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 24 dereceyi ölçerken, Cuma günü yağış yüzünü gösterecek.

İşte Denizli için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji'den Denizli için yeni açıklama gelirken, 5 günlük hava tahmin raporu yayınlandı.

Haftanın 3. iş gününe 13 derecelik sıcaklıkla başlayan Denizli genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde hakim oldu.

Yapılan tahminlere göre, Perşembe günü Denizli genelinde sabah saatlerinde sıcaklık en düşük 14 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler en yüksek 25 dereceyi gösterecek.

Cuma günü ise sabah saatlerine termometreler 13 derecelere kadar gerilerken, gün içerisinde ise yer yer bölgesel olarak etkili olan sağanak yağış geçişleri ile birlikte termometreler 22 dereceleri gösterecek.

Cumartesi günü çok bulutlu bir gökyüzü şehre hakim olurken termometreler ise sabah saatlerinde 11 dereceyi gösteriyor. hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 22 derece olacak.

Pazar günü yağış etkisini kaybederken sabah saatlerinde 12 derece olan sıcaklık az bulutlu bir gökyüzü şehre hakim. Gün içerisinde hava sıcaklığı en yüksek 26 dereceye kadar yükseliyor olacak.