Denizli haftanın ilk gününe karla uyandı. Yüksek kesimlerde gece başlayan kar yağışı sabah saatlerinde kent merkezinde de etkisini hissettirmeye başladı. Denizli'de bu hafta hava durumu...

Denizli haftanın ilk gününe karla uyandı. Yüksek kesimlerde gece başlayan kar yağışı sabah saatlerinde kent merkezinde de etkisini hissettirmeye başladı. 

Astronomi Tutkunları Derin Uzayı Keşfetmek İçin Topuklu Yaylası’nda Buluştu Astronomi Tutkunları Derin Uzayı Keşfetmek İçin Topuklu Yaylası’nda Buluştu

Denizli kent merkezinde yağan kar çatılarda ve araç üzerlerinde birikti. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre Denizli'de Pazartesi günü tahmin edilen en düşük sıcaklık 4 derece, en yüksek sıcaklık 6 derece olacar. 
Denizli'de Salı günü kar yağışı bekleniyor. Salı günü en düşük sıcaklık -1 derece, en yüksek sıcaklık 4 derece olarak tahmin ediliyor. 
Çarşamba ve Perşembe günü havalar iyice soğuyacak. Çarşamba ve Perşembe günü en düşük sıcaklık -4, -5 derece, en yüksek sıcaklıklar ise 5, 6 olacağı tahmin ediliyor. 

Tahminlere göre, Cuma günü en düşük sıcaklık 0 derece en yüksek sıcaklık ise 10 derece olacak.  

denizli 5 günlük hava durumu