En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Denizli'ye Rakip Adana'dan Çıktı

GÜNCEL VİDEO 12.04.2017, 14:41

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Bağbaşı Mahallesi'nde bulunan ışıklarda amatör kameralara yansıyan motosiklet kasklı ve kıyafetli adam ışıklarda motosiklete biniyor gibi yapıp kırmızı ışıkta bekledikten sonra yeşil ışığın yanmasıyla koşmaya başladı. Aynı görüntüler bu kez Adana'dan geldi.

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Bağbaşı Mahallesi'nde bulunan ışıklarda amatör kameralara yansıyan görüntü vatandaşları güldürdü. Motosiklet kaskı ve motosiklet kıyafeti giyen bir vatandaş kırmızı ışıkta motosiklete biniyor şeklinde görünümünü aldı. Motosiklet sürüyor gibi yapan kişinin yanına gelen diğer otomobil sürücüleri şaşkınlık içerisinde ne yapacağını şaşırdı. Yeşil ışığın yanmasıyla motosiklet kasklı adam koşmaya başladı ve yolun sonuna kadar koşarak gidiyor. Otomobil sürücüleri şaşkınlık içerisinde yoluna devam etti.

Bu kez aynı görüntüler Adana'da yaşandı. Bu kez motosiklet kasklı ve kıyafetli iki kişi kırmızı ışığa gelerek motosiklete binmiş ve arkasında da oturan biri varmış gibi kırmızı ışıkta beklediler. Işığa gelen diğer araçlar ise şaşkınlığını gizleyemeyerek hayali motosikletçilere düdük çalarak karşılık verdi. Yeşil ışığın yanmasıyla hayali motosikletçiler yoluna devam edercesine ikiside koşmaya başladı.

Bu görüntüler ise Denizli'ye rakip Adana'dan çıktı dedirtti.

Yorumlar (0)