En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Denizli Forum Çamlık'ta Mercedes CLA Sahibini Buldu

GÜNCEL VİDEO 30.06.2018, 18:25

Denizli Forum Çamlık AVM 10. Yılına özel düzenlediği Mercedes CLA ve I Phone x çekilişini Sinan Akçıl konseriyle birlikte gerçekleştirdi.

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Forum Çamlık AVM 10. Yılına özel Mercedes CLA ve I Phone X çekilişi gerçekleştirildi. Çekilişten önce Sinan Akçıl basın mensuplarıyla bir araya geldi. Daha sonra Forum Çamlık AVM'nin sosyal medya hesabından düzenlemiş olduğu 'Sinan Akçıl ile Tanışma Fırsatı Yakala' etkinliğine katılan 6 kişi Sinan Akçıl ile tanışma fırsatı buldu ve fotoğraf çektirdi.

Daha sonra Sinan Akçıl, Fatoş Kabasakal'ın sunumu ile 30 Haziran saat 15.00'de Forum Çamlık AVM'de konser düzenledi. Konserde en sevilen şarkılarını söyleyen Sinan Akçıl'ın hayranları Sinan Akçıl ile birlikte şarkılara eşlik etti.

Konserin ardından Noter'inde gelmesiyle birlikte numaraların bulunduğu fanuslardan şanslı rakamlar çekildi.

Mercedes CLA'nın şanslı taliklisi ise 016414 numaralı alışveriş bileti sahibi Şahin Serttaş'a çıktı.

I Phone X ise 000106 numarakı alışveriş bileti sahibi Sümeyra Kahraman isimli kişiye çıktı.

İkinci I Phone X ise 017057 numaralı alışveriş bileti sahibi Ayşeli Öncel'e çıktı.

YEDEK ADAYLAR

Araç sahibi aracı almazsa yerine yedek olarak 001156 numaralı bilet sahibi Mesut Salman'a verilecek.

2 tane I Phone X yedekleri ise; 121265 ve 073955 numaralı bilet sahipleri Selahattin Gümüş ve Tülay Canan Kan isimli kişiler yedek olarak belirlendi.

MERCEDES CLA'nın şanslı talihlisi telefonla aranarak aracın kendine çıktığı telefonla iletildi. Şahin Serttaş aracın kendisine çıktığına şaşırarak teşekkür ederim cevabını verdi.

Yorumlar (0)