En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Denizli'de Dehşet Veren Görüntü Öldüresiye Dövdü

GÜNCEL VİDEO 25.10.2018, 13:00

Denizli'nin Çal İlçesi Selcen Mahallesi'nde aralarında husumet bulunan şahıs demir sopa ile 60 yaşındaki Galip Kara'yı öldüresiye dövdü. Daha sonra gözaltına alınan şahıs tekrar serbest bırakıldı.

HABERDENİZLİ.COM

İddiaya göre, Denizli'nin Çal İlçesi Selcen Mahallesi'nde meydana gelen olayda H.S. isimli şahıs arasında husumet bulunan Galip Kara'yı demir sopayla öldürüseyi dövdü.

Olay, geçtiğimiz Pazar günü Selcen Mahallesi'nde meydana geldi. Köy meydanının kahvesindeki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde H.S. isimli şahıs saat 08.00 sıralarında arasında husumet bulunan Galip Kara'yı pusuda beklemeye başlıyor.

H.S. 35 dakika bekledikten sonra ekmek almaya giden Galip Kara'nın geldiğini görüp araçtan iniyor. Daha sonra saldırgan araçtan inerek bagajdan kesmesi ve parçalaması için özel hazırlanmış demirle Galip Kara'ya 5 dakika boyunca demir sopayla eziyet ve işgence edercesine bacaklarına, ellerine ve sırtına defalarca vurarak saldırıyor.

60 yaşındaki adamı döverek hırsını alan H.S. aracına tam dönerken Galip Kara'nın vatandaşlardan yardım istediğini görünce tekrar Kara'nın yanına giderek son darbeleri vuruyor.

Saldırgan şahıs H.S. gözaltına alınarak Çal Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye gönderilirken şahıs nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakıldığı iddia edildi.

Galip Kara'nın darp edildiği korkunç video görüntüleri ise bir kahvehanenin kameralarını bu şekilde yansıdı.

Yorumlar (1)
fehmi uysal 2 yıl önce
istanbuldayım, denizlide olsam öyle mal mal bakmaz, bu hs denen vatansız adi şerefsizi polisin elinden alır anasını s. bu ülkenin hakimininde savcısınında Allah cezasını versin. bu nasıl bir şerefsizliktir. eğer denizli halkı ayaklanıp bu kahpe çocuğunu bulup anasını s. yazıklar olsun. sizde gazeteciyiz diye orda sürtük karılar gibi takılıyorsunuz. gideceksin denizli adliyesinin önüne orospu çocuğu hakim savcı istemiyoruz diye bağıracaksın. çıksınlar inlerinden hakkında işlem yapsın şerefsiz vatansızlar.