banner1348

Tavas, Büyükşehir İle Daha da Güzel

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas ilçesinde Büyükşehir Belediyesinin projelerini inceleyerek vatandaşlarla kucaklaştı. TOKİ’nin kura töreninde vatandaşların sevincine ortak olan Başkan Osman Zolan, Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Tavas Kent Ormanı'nda incelemede bulunarak, söz konusu yatırımları kısa süre sonra hizmete alacaklarını müjdeledi. 

Tavas, Büyükşehir İle Daha da Güzel
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin Tavas ilçesinde hayata geçireceği yatırımları inceledi. Başkan Zolan'ın Tavas ziyareti TOKİ'nin kura çekişliş töreni ile başladı. Burada vatandaşların sevincine ortak olan Başkan Osman Zolan'ın ilçe ziyaretine Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hüseyin İnamlık ve beraberindekiler eşlik etti. Tavas ilçesinde kısa bir süre sonra hizmete alacakları Tavas Kent Ormanı ile Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'ni inceleyen Başkan Osman Zolan, Tavas İlçe Jandarma Komutanlığı’na kazandıracakları yeni karargah inşaatına giderek incelemede bulundu. Pazaryerinde vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Osman Zolan ilçe esnafıyla sohbet ederek dertlerini dinledi. Gittiği her yerde vatandaşların büyük sevgisiyle karşılanan Başkan Zolan, Tavaslıların ramazanlarını tebrik etti.

"Tavas’ta çok güzel açılışlar gerçekleştireceğiz"

Tavas'ta konut sahibi olan vatandaşların sevinçlerine ortak olduklarını anlatan Başkan Osman Zolan, "Denizlimizde vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getiriyor olmak bizim için ayrı bir huzur. Verdiğimiz her söz yerine geldiğinde omuzlarımızdaki yükler azalıyor. Emanete sahip çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Başkan Osman Zolan, "Denizlimizde ve tüm ilçelerimizde güzellikler yapmaya devam ediyoruz. Tavas'ta her şey güzel gidiyor. Yakın zamanda Tavas’ta çok güzel açılışlar gerçekleştireceğiz” dedi. Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Tavas Kent Ormanı'nın Tavas'a çok yakışacağını kaydeden Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu “Bu yatırımlarımızı en yakın zamanda hizmete alacağız inşallah. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Tavasımız, Büyükşehir ile daha da güzelleşiyor.” 

Tavas, Büyükşehir İle Daha da GüzelTavas, Büyükşehir İle Daha da Güzel-2
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER