Sokak Hayvanları Barınağı İlgi Çekiyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

DBB 13.10.2019, 13:49 14.10.2019, 09:32
Sokak Hayvanları Barınağı İlgi Çekiyor

Denizli'de geçtiğimiz yıl hizmete giren ve vatandaşlardan büyük ilgi gören Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi'nin ziyaretçileri bu kez, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi oldu. Sokak hayvanları ile bir süre vakit geçiren gençler amaçlarının farkındalık oluşturarak hayvan sevgisine dikkat çekmek olduğunu söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi ve Doğal Yaşam Parkı’nı ziyaret etti. Ziyarette gençler tesisteki kedi ve köpek pansiyonları, serbest gezi alanları, köpek padokları, kedi evleri, ameliyathaneler ve poliklinik servisleri ile Denizli Horoz Evlerini inceleyerek, burada misafir olarak kalan sokak hayvanları ile zaman geçirdi. Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, etkinlikle sokak hayvanlarıyla bir araya gelerek onları sevme ve besleme imkanı bulduklarını belirterek, "Amacımız farkındalık oluşturarak hayvan sevgisine dikkat çekmek. Ayrıca tesisi gezerek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi sahibi olduk. Denizlimize böyle güzel bir tesis kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi nerede, Adresi:  Karakurt Mahallesi Pamukkale / DENİZLİ adresinde Telefonu 0(258) 280 28 35

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)