Sevindik'te Tarih Tekerrür Etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sevindik'te düzenlenen mahalle mitingde yağmur altında vatandaşlara seslendi. 5 yıl önce aynı yerde düzenlenen mitingde de yağmur yağdığını hatırlatan Başkan Osman Zolan, "Tarih tekerrür ediyor, demek ki akıbet belli Allah'ın izniyle" dedi. Vatandaşlar ise hep bir ağızdan "Beraber yürüdük biz bu yollarda" şarkısını söyledi.

DBB 29.03.2019, 11:58
Sevindik'te Tarih Tekerrür Etti

HABERDENİZLİB.COM

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, seçim çalışmaları kapsamında Sevindik ve Anafartalar Mahallesi'nde düzenlenen mitinge katıldı. Yoğun ilgi ve coşkuyla karşılanan Başkan Osman Zolan, Sevindik Mahallesi'nde yağan yağmur altında vatandaşlara seslendi. Konuşmasına, "Tarih tekerrür ediyor" diyerek başlayan Başkan Zolan, "Tam 5 yıl önce 2014'te aynı  bu yerde bu tırın üzerinde bugünkü gibi beraber ıslandık yağan yağmur altında. Tarih tekerrür ediyor demek ki akıbet belli Allah'ın izniyle. Allah birliğimizi dirliğimizi daim eylesin" derken vatandaşlar hep bir ağızdan "Beraber yürüdük biz bu yollarda, beraber ıslandık yağan yağmurda" şarkısını söyledi.

Meydan "Yaparsa Osman Zolan yapar" tezahüratlarıyla inledi

Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "5 yıl önce o anı hiç unutmuyorum. Bir kardeşimizin kucağında çocuğu vardı. Belki bundan daha fazla yağmur yağıyordu. Çok şükür birlik ve beraberliğimiz devam etsin" demesi üzerine bu kez vatandaşlar "Yaparsa kim yapar?, Yaparsa Osman Zolan yapar" tezahüratlarıyla meydanı inletti. Başkan Zolan ise, "Yaparsak birlikte yaparız" diyerek, içerisinde Sevindik'in de olduğu toplam 9 mahallenin baştan aşağı alt yapısını değiştirecek ihalenin 3 Nisan'da yapılacağını müjdeledi.

Sevindik'te Tarih Tekerrür Etti


 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)