Gönüllü öğretmenlere Öğretmenler Günü'ne özel  kutlama

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisinin Eğitim için El Ele projesinde görev alan gönüllü öğretmenler, Öğretmenler Günü'ne özel düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

DBB 26.11.2018, 10:23
Gönüllü öğretmenlere Öğretmenler Günü'ne özel  kutlama
banner1757

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisinin Eğitim için El Ele projesinde görev alan gönüllü öğretmenler 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte buluştu. Atalar Sosyal Etkinlik Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak ve projede görev alan gönüllü öğretmenler katıldı. Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutlayarak, “Sizlerden umut, ışık bekleyen, bilgi akışı isteyen gençlere umut olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Hayata avantajlı başlıyorsunuz, hem mesleğe burada icra etme anlamında tecrübe kazanmış oluyorsunuz. Hem de gönüllük adına bu toplumdaki diğer insanlara 'ne yapabilirim' diye bir adım öne atıldığınız için sizleri kutluyorum” dedi.  

“Gençlik en kıymetli değer”

Gençliğin en kıymetli değer olduğuna dikkati çeken Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, sözlerini şöyle sürdürdü: “Emeklerinizin hiçbirisi karşılıksız kalmaz. Mevlana der ki; ‘Söz vücut bulur’ Bu attığınız iyilik ve gönüllük adımları hayatınızın ilerleyen safhalarında sizlere güzellikler olarak size geri dönüş yapacaktır.24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.” 
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
19
parçalı az bulutlu