banner1348

Denizlililerden Kavşak Düzenlemesine Tam Not

Denizli Büyükşehir Belediyesinin kentin sorunu haline gelen, Dumlupınar ve Lise caddelerinin birleştiği kavşaktaki trafik sorununu çözmesi vatandaşlardan tam not aldı. Bölgedeki trafik çilesinin sona erdiğini belirterek korna sesinden ve trafik çilesinden kurtulduklarını söyleyen vatandaşlar düzenleme için Osman Zolan'a teşekkür etti.

Denizlililerden Kavşak Düzenlemesine Tam Not

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin en yoğun kullanılan yerlerden biri olan, küçük bir trafik yoğunluğunda dahi hemen kilitlenen Dumlupınar ve Lise Caddesi’nin kesişim noktasındaki kavşakta yapılan düzenlemeye vatandaşlar tam not verdi. Denizli Büyükşehir Belediyesinin Çıtır Kavşağı olarak bilinen bölgede yaptığı düzenleme özellikle bölge esnafı tarafından takdir edilirken, geçmişte yaşanan trafik çilesinden eser kalmadı. Fırka Bahçesi olarak anılan 2661 metrekarelik alanın Milli Savunma Bakanlığı tarafından Denizli Büyükşehir Belediyesine bedelsiz devredilmesiyle başlatılan projede bölge konforlu, güvenli ve seri bir trafik akışına sahip oldu.

“Her şey Denizlimiz için”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ulaşımı rahatlatmak için şehrin dört bir yanında gerçekleştirdikleri her bir yatırımın amacına ulaştığına dikkat çekti. Başkan Osman Zolan, “Bu bölgemizde gerçekleştirdiğimiz projeyle, mahalle sakinlerimizi, esnafımızı ve bu yolu kullanan hemşehrilerimizi kangren haline gelmiş trafik çilesinden kurtardık. Bölge trafiği daha akıcı, güvenli ve konforlu bir hale geldi. Projemizin gerçekleşmesine katkı sağlayan Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Her şey Denizlimiz için" dedi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER