Denizli'de Ev ve İş Yerleri Türk Bayraklarıyla Donatıldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Hisar mahallesindeki ev ve iş yerlerini Türk bayrakları ile donatarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 95. yıldönümünü coşkuyla kutladı.

Denizli'de Ev ve İş Yerleri Türk Bayraklarıyla Donatıldı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri Hisar mahallesinde bulunan ev ve işyerlerine Türk Bayrağı dağıttı. Mahalle sakinlerinin ev ve iş yerlerini ziyaret ederek Türk Bayrağı takdim eden gençler, mahalleli tarafından coşku ve sevgiyle karşılandı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını bayrak dağıtarak kutlamak istediklerini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, “Türk Bayrağı, Türk ulusunun kazandığı İstiklal mücadelesinin sembolüdür. Cumhuriyet Bayramı her zaman küllerinden yeniden doğan bir milletin zaferidir. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak bizler 29 Ekim’de evlerin ve işyerlerinin al bayrakla donatılmasını ve her daim bayrağımızın dalgalandırılmasını istiyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz etkinlik ile Hisar mahallemizde 7’den 70’e Cumhuriyet coşkusunu hep birlikte bir kez daha yaşadık. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere İstiklal savaşımızın tüm kahramanlarını şükranla anıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243