banner1348

Başkan Zolan'dan Birlik Ve Beraberlik Mesajı 

Denizli Büyükşehir Belediyesinin her gün bir mahallede düzenlediği iftar sofrası Yeni Mahalle’de kuruldu. Denizli'nin ve Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğini vurgulayan Başkan Osman Zolan, "Birlik ve beraberliğe en üst seviyede ihtiyaç duyduğumuz bir yürüyüşteyiz" dedi.

Başkan Zolan'dan Birlik Ve Beraberlik Mesajı 

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Yeni Mahalle'de kuruldu. İftara AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mahalle sakinlerinin tek tek ramazanlarını tebrik eden Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Koca, Başkan Zolan ve beraberindekiler birlikte dua edip oruçlarını açtı. Başkan Osman Zolan burada yaptığı konuşmada, "Ramazanımız mübarek olsun. Allah'ım tutmuş olduğunuz oruçları ve ibadetleri kabul eylesin. Çok şükür Allah'ım bizi tekrar ramazana kavuşturdu" dedi. 

Ramazan’ın manevi güzelliklerini hep beraber yaşadıklarını kaydeden Başkan Osman Zolan, "Denizlimiz ve ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Birlik ve beraberliğe en üst seviyede ihtiyaç duyduğumuz bir yürüyüşteyiz. Her zaman olduğu gibi bu millete hizmet eden, milletin yanında olan ve gecesini gündüzünü size veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarına dua edelim. Durmak yok yola devam inşallah" dedi. 

Başkan Osman Zolan, iftara katılarak kendilerini onurlandıran AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca ve beraberindekilere teşekkür etti. 

"Al bayrak altında ilelebet birlikte yaşarız"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca ise, ramazan ayının manevi iklimini güzel bir iftar buluşmasında yaşattıkları için Başkan Osman Zolan’a teşekkür etti. Ramazan ayının pek çok güzelliği içinde barındırdığına dikkat çeken Koca, “İnşallah daha nice ramazanlarda, hep beraber bu sofraları birlikte paylaşırız, nice bayramlara birlikte kavuşuruz, al bayrak altında ilelebet birlikte yaşarız. Tekrar bu güzel organizasyonu gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine, bu sofrayı katılımlarınızdan dolayı onurlandıran sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” diye konuştu.   
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER