Acıpayamlı Vatandaşların Sevinci

Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezi ve 4 ilçede hayata geçirdiği 7 kapalı yüzme havuzundan biri olan Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, hizmet vermeye başladı. 

Acıpayamlı Vatandaşların Sevinci

Haberdenizli.com

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi hizmete başladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin kent merkezi ve 4 ilçede hayata geçirdiği 7 kapalı yüzme havuzundan biri olan Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, hizmet vermeye başladı. Denizli Büyükşehir Belediyesinin yüzme kursunu başlattığı ilk ilçe olan Acıpayam'daki komplekse çevre ilçelerden de yoğun ilgi var. “Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak; sloganı ile yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın kent merkezi ile Tavas, Acıpayam, Çivril ve Honaz olmak üzere 4 ilçede hayata geçirdiği 7 kapalı yüzme havuzu ve spor komplesi tamamlandı. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi, Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde yaz spor kurslarını başlattı. Spor kurslarının başladığı ilk ilçe olma özelliği taşıyan Acıpayam’da vatandaşlar yüzme ve pilates kurslarına yoğun ilgi gösterilirken, bugüne kadar tesise 2000 kursiyer kayıt yaptırdı. Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin sadece Acıpayam’a değil, çevre ilçe ve mahallelere de hizmet verdiğini açıklayan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Serinhisar ve Çameli’den de vatandaşların yüzme kursuna geldiğini kaydederek, Denizli’de yüzme bilmeyen çocuğumuz kalmayacak; diye konuştu. 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, “Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak sözünü hatırlatarak, Bugün Denizli merkezimizde
verdiğimiz yüzme kursumuzun aynısı Acıpayam ilçemizde de var. Çevre mahalle ve ilçelerimizden de bu güzel tesisimize yoğun talep var. İnşallah kısa
süre içinde diğer tesislerimiz de hizmet vermeye başlayacak" dedi. Başkan Osman Zolan, “Vatandaşlarımız refah ve huzur içerisinde yaşamalarına olanak
sağlayacak, talep ettikleri her ne varsa yapmaya, onların mutluluğu için gece gündüz demeden çalışmaya gayret ediyoruz. Bu tesisimiz Acıpayama çok
yakıştı. Yüzme bilmeyen kimse kalmasın, başta çocuklarımız, gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz olmak üzere herkes yüzme öğrensin”
diye konuştu.

Vatandaşlar memnuniyetini dile getirdi.

Nuray Koyun (37) Kızım, yeğenim ve arkadaşlarımla birlikte geliyorum. Çok güzel, çok memnun kaldık. İlçemize böyle bir tesis kazandırdığı için Başkan Osman Zolan'a çok teşekkür ederiz. Pilates kursuna da gelmeyi düşünüyorum. Herkes gelsin kaydını yaptırsın, biz çok memnunuz, onların da memnun kalacağından eminim.


Filiz Demiral (20) Tesise kardeşlerim geliyor. Burası çok güzel ve temiz. Bir sonraki dönem ben de geleceğim. Bizlere böyle bir imkan sundukları için çok teşekkür ederiz. Başkan Osman Zolan bir çok yeniliklerle karşımızda olacağına inanıyor ve başarılar diliyoruz. Gelen buradan vazgeçemiyor, mutlaka gelsinler.


Şeyma Çoban (12 ) Çok güzel bir tesis, temiz, titiz. Daha önce yüzmeyi biraz biliyordum şimdi daha iyiyim. Hocalar güzel öğretiyor, arkadaşlarım da buraya gelsin, tanısınlar. Bize bu imkan sunduğu için Başkan Osman Zolan'a teşekkür ederiz.


Kayra Akdemir (14): Serinhisar’dan geliyorum, yüzme öğreniyorum güzel bir yer. Yüzme öğrenmek isteyenler buraya gelmeli, burada yüzme öğrenmek çok güzel. Hocalar çok ilgili, bu güzel tesis için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a çok teşekkür ederim.


Muhammet Can Ertürk (12 ) Yatağan’dan geliyorum, arkadaşlarıma da öneriyorum, çok güzel bir tesis. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a böyle bir tesis kazandırdığı için teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243