19 İlçe ve 622 Mahalleye Büyükşehir'den 2.100 Km Asfalt

Denizli'nin büyükşehir olmasından sonra 19 ilçe ve 622 mahallesine hizmet etmeye başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar 550 kilometre yolda sıcak asfalt ile 1550 kilometre yolda 1. ve 2. kat asfalt çalışması yaptı.

DBB 20.11.2018, 14:35 20.11.2018, 14:47
19 İlçe ve 622 Mahalleye Büyükşehir'den 2.100 Km Asfalt
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin büyükşehir olması ile birlikte 19 ilçe ve 622 mahalleye birden hizmet etmeye başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ile birlikte ilçelerde de üst yapı çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. Vatandaşların daha kaliteli, konforlu ve güvenli seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına her geçen gün yenilerini ekleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar 550 kilometre yolda sıcak asfalt çalışması yaptı.

Büyükşehir'den 2.100 Km Asfalt

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu çalışması vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken, kent genelinde hayata geçirdiği 1. ve 2. kat asfalt çalışmaları ise rekora ulaştı. Denizli Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar yaptığı 1550 kilometre 1. ve 2. kat asfalt çalışması ile özellikle ilçelere bağlı mahallelerde ulaşım ihtiyacı konusunda büyük aşama kaydetti.

Büyükşehir'den 2.100 Km Asfalt

“Hizmet etmek için varız”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşların kendilerine olan güvenini boşa çıkarmadıklarını belirterek, Denizli'de yaşayan herkesin daha mutlu, rahat ve huzurlu olması için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirtti. Vatandaşların daha rahat, konforlu ve güvenli seyahat etmesi için ulaşım yatırımlarına büyük önem verdiklerini, köprülü kavşaklar, alt ve üst geçitler, çevre yolları gibi birçok yatırım yaptıklarını, bunların yanında ise 2 bin 100 kilometre asfalt çalışmasını hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Osman Zolan, "Biz nerede bir vatandaşımızın sorunu varsa, nerede bir vatandaşımızın derdi varsa onları çözmek için yola çıktık. Biz hizmet etmek için varız, dedik. Büyükşehir daha büyük hizmetler yapmaya devam edecek" diye konuştu.

Büyükşehir'den 2.100 Km Asfalt
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (2)
shidoshi 2 yıl önce
acıpayam ucarı köyünde 3 yıldır önümüzdeki ay asfaltlayacağız dediğiniz bir (1) sokak var. hulisi şevkanın kulakları çınlasın nekadar da dürüst ve sözünün eri değil mi? 3 yıldır... hedi be!!!
Cengiz muren 2 yıl önce
Kizilca mahalleside varmi asfaltlanan yollar arasinda. 3 yil oldu hala gelen giden yok
22°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi