banner1348

Çoban Kılığına Giren Narkotik Polisi Uyuşturucu Tacirlerini Yakaladı

Denizli’de polis, dağ köylerinde yetiştirilen esrarı 4 ay boyunca yaptığı teknik ve fizik takip sonucu ele geçirirken, büyük başarıya imza atan Denizli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri operasyonun güvenliği için zaman zaman çoban kılığına dahi girerek takip gerçekleştirdi.

Çoban Kılığına Giren Narkotik Polisi Uyuşturucu Tacirlerini Yakaladı

Haberdenizli.com

Edinilen bilgilere göre, İzmir’den geldikleri Denizli’de bazı dağ köylerinde esrar yetiştirdiği ve bu esrarı kentte torbacı diye tabir edilen zehir tacirleri aracılığı ile sattıkları bilgisini alan ekipler yaklaşık 4 ay önce harekete geçti.

Esrarın yetiştirildiği dağ köylerini izlemeye alan Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memurları şüphe çekmemek için zaman zaman çoban kılığına dahi girdiler.

Ekipler zehir tacirlerini bu tür yöntemlerle yaklaşık 4 ay boyunca teknik ve fiziki takip altına aldılar.  Çalışmalarını tamamlayan ekipler ardından operasyon için harekete geçti.

Polis ekipleri İzmir ve Denizli’de düzenledikleri eş zamanlı baskınlarda elebaşı F.Ç., olan L.B., S.C., ve H.B., isimli şebeke üyelerini kıskıvrak yakaladı.

Düzenlenen operasyonlarda satışa hazır halde 4 kilogram esrarda ele geçirildi.

Operasyonda gözaltına alınan şahıslar sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Şahısların işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilecekleri öğrenildi.

Çoban Kılığına Giren Narkotik Polisi Uyuşturucu Tacirlerini YakaladıÇoban Kılığına Giren Narkotik Polisi Uyuşturucu Tacirlerini YakaladıÇoban Kılığına Giren Narkotik Polisi Uyuşturucu Tacirlerini Yakaladı

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER