banner1576

Çardak Havalimanı’na yolcu taşımacılığı Büyükşehir’e emanet

Uçak seferlerinin başlayacağı 5 Haziran 2020 Cuma gününden itibaren Denizli şehir merkezi ile Çardak Havalimanı arasındaki yolcu taşımacılığını Denizli Büyükşehir Belediyesi yapacak.

DBB 04.06.2020, 15:16 04.06.2020, 15:21
Çardak Havalimanı’na yolcu taşımacılığı Büyükşehir’e emanet
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilimizin dışa açılan kapısı olan Çardak Havalimanı ile şehir merkezi arasında da yolcu taşımacılığına başlıyor. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19)  salgını nedeniyle Denizli Çardak Havalimanı’nda 28 Mart 2020’de durdurulan uçak seferleri 5 Haziran 2020 Cuma günü başlayacak. Bu tarihten itibaren kent merkezi ile Çardak Havalimanı arasında yolcu taşımacılığını Denizli Büyükşehir Belediyesi yapacak. Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine  söz konusu güzergahta yolcu taşımacılığına başlayacak olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, havalimanına ulaşımın kolaylaştırılması, yolcu taşıma kapasitesinin etkin şekilde kullanımı ve vatandaş memnuniyetinin artırılmasını hedefliyor.

Servisler 2 farklı noktadan hareket edecek 

Vatandaşların Çardak Havalimanı’na güvenli, konforlu ve hijyenik araçlarla Denizli Büyükşehir Belediyesi kalitesiyle taşıma yapılacağı belirtilirken, yeni uçuş saatlerine göre yapılacak seferler hakkında bilgi almak ve rezervasyon için 0258 244 00 44 ve 0258 371 31 70 numaralı telefon hatlarından bilgi alınabileceği belirtildi. Farklı araç tipleriyle yolcu taşımacılığına başlayacak olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, servislerin daha önce alışıldığı şekliyle İstiklal Caddesi’ndeki eski kütüphane önünden ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali’nden hareket edeceğini bildirdi.

banner1527
Yorumlar (4)
kelekci-denizli@hotmail.com 1 ay önce
denızlıye 2saat uzaga yaptınız sız kullanın ne demek ya sehır merkezıne 2 saat ya
Postmen 1 ay önce
Bu uygulamayı beğendim. İnşAllah fiyatları uygun olur.
denizlili bir vatandaş 1 ay önce
Fiyatta bir değişiklik yok maalesef hala 25 TL..
Postmen 1 ay önce
Bu uygulamayı beğendim. İnşAllah fiyatları uygun olur.
30°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi