Başkan Osman Zolan, muhtarları ağırladı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi ve Denizli Büyükşehir Muhtarlar Derneği yönetimlerini ağırladı.

DBB 18.10.2019, 14:27
Başkan Osman Zolan, muhtarları ağırladı

HABERDENİZLİ.COM

Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Adnan Kuloğlu, Denizli Büyükşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Kalay ve yönetim kurulu üyeleri 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Kuloğlu ve Kalay, Denizli'de taş üstüne taş koymak ve vatandaşların dertlerine çare olmak için hep beraber çalışmaya devam edeceklerini belirterek, bugüne kadar kendilerine verdikleri destekten dolayı Başkan Osman Zolan'a teşekkür etti. Başkan Osman Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm muhtarların Muhtarlar Günü'nü kutladı. Muhtarlık makamının çok önemli olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, muhtarlığın yerel yönetimin ve demokrasinin başladığı ilk yer olduğuna dikkati çekti.

Başkan Osman Zolan, muhtarları ağırladı

"Muhtarlık fedakarlık ve sevda isteyen bir makam"

Gece gündüz kapısı çalınan muhtarlığın vatandaşların sıkıntılı günlerinde çözüm aranan ilk makam olduğunu ifade eden Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Muhtarlık görevi fedakarlık isteyen, sevda isteyen bir makam. Sizler bu işlere talip oldunuz, inşallah el ele kol kola sizlerle birlikte Denizlimiz için çalışacağız. Milletimizin ihtiyaçlarını giderme, dertlerine derman olma anlamında Allah yolumuzu açık etsin" diye konuştu. Denizli'de bugüne kadar birçok sorunun giderildiğini anlatan Başkan Osman Zolan, "İnşallah bundan sonra da vatandaşlarımızın talep ettiği sorunları el ele gönül gönüle çözmeye devam edeceğiz. Yeter ki birlik ve beraberliğimiz olsun" dedi.

Başkan Osman Zolan, muhtarları ağırladı

Başkan Osman Zolan, muhtarları ağırladı

Başkan Osman Zolan, muhtarları ağırladı

Yorumlar (0)