Yılbaşı Öncesi Denetim

Denizli'nin Çivril ilçe belediye Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler halkın sağlığı ve hijyeni için kasap, tatlı ve kuruyemiş satan iş yerlerini denetimden geçirdi.

Yılbaşı Öncesi Denetim

Haberdenizli.com

Denizli'nin Çivril ilçe Belediyesi, yılbaşı öncesi alarma geçti. Halkın sağlığı, hijyeni  ve güvenliği için gece gündüz çalışan belediyeye bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe sınırları içinde faaliyet gösteren kasap, tatlı ve kuruyemiş satan iş yerlerini  denetledi. İncelemede bulunan ekipler,  ürün satış fiyat etiketleri, hijyen koşulları ve ürünlerin son kullanım tarihlerini kontrol etti.

'Denetimler Arttırıldı'

Denetimlerinin amacının ilçede faaliyet gösteren iş yerlerinin toplumun sağlığını ve huzurunu etkilemeden yönetmenliklere uygun olarak hizmet vermelerini sağlamak olduğunu söyleyen Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın hijyen koşullarına uygun ürünler tüketmesinin sağlamak amacıyla yılbaşı öncesi denetimlerini artırdı. Özellikle kasaplar, tatlıcılar ve kuruyemiş satan iş yerleri sıkı denetimden geçirildi. Zabıta ekiplerimiz vatandaşlarımızın güvenliği, sağlığı ve hijyeni için denetimlerini sürdürmeye devam edecek” şeklinde konuştu.

Yılbaşı Öncesi DenetimYılbaşı Öncesi Denetim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER