Turlar Akın Akın Geliyorlar

Çivril Belediyesi tarafından başlatılan Turizm Master çalışması meyvelerini vermeye başladı.

ÇİVRİL 21.06.2021, 09:41 21.06.2021, 17:54
Turlar Akın Akın Geliyorlar

Doğa ve tarih turizminin tercih edilen bölgelerinden biri haline gelen Çivril, Cumartesi ve Pazar gün Beydilli’de yaklaşık 2000 kişiyi ağırladı. Nilüferleri görmeye gelenler Çivril’in hava ve doğasına hayran kaldı. Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural tarafından başlatılan Turizm Master Planı çerçevesinde İstanbul ve Antalya’dan turist kafileleri Çivril’e gelmeye devam ediyor. Cumartesi gün sabah 06.00 da başlayan kayık turları ile Nilüferleri gören turistler göl kenarına kurulan alanda köy kahvaltısı ve çay ile güne başlıyor.

Haftasonu yaklaşık 25 - 30 tur otobüsünün geldiği Beydilliye, özel araçları ile de yüzlerce kişi akın etti. Beydilli ve Seraserli temiz havası doğal yaşamı ve organik ürünlerle servis edilen kahvaltısı ile tatilcilerin yeni gözde alanlarından biri haline geldi.  

Yaklaşık bir ay süren Nilüfer sezonunda tüm doğaseverleri Çivril’e beklediklerini ifade eden Beydilli Muhtarı Atilla Savran “Tüm dostlara tavsiyemdir bu güzellik başka yerde yok köyümüzde tekne turu başlamıştır koşun garii çıkın çıkın gelinn” diyerek herkesi Çivril’e davet etti.

Turlar Akın Akın Geliyorlar

Turlar Akın Akın Geliyorlar

Yorumlar (0)