Mazottan Gelinliğe, Beyaz Eşyadan Çelik Kasaya Toptan Hırsızlık

Denizli'nin Çivril ilçesinde karayolu şantiyesinden 7 ton mazot çalınması üzerine operasyon başlatan Çivril ilçe jandarma ekipleri 4 ton mazot, tüfek ve imzalanmış senetler ele geçirdi. 

Mazottan Gelinliğe, Beyaz Eşyadan Çelik Kasaya Toptan Hırsızlık

Alınan bilgiye göre Denizli'nin Çivril ilçesi Dinar karayolunu yapan firmanın Beydilli mahallesindeki şantiyesinden 7 ton mazot çalınmasından sonra harekete geçen jandarma timleri Irgıllı mahallesinde H.T. nu (35) takibe aldı. Yapılan fiziki takibin ardından alınan arama izninden sonra H.T. nun evinde arama yapıldı. Yapılan aramada 4 ton mazot ile birlikte çalıntı olduğu belirlenen çok sayıda motosiklet, 17 av tüfeği, spiral, matkap, gelinlik, çelik kasa, Jeneratör, beyaz eşya, çok sayıda kamyon ve iş makinesi aküsü, 35 bin lira nakit para ile 40 adet senet ele geçirdi.

Evde ele geçirilen malzemelerden sonra ifadesi alınmak üzere Jandarma karakoluna götürülen H.T. yapılan ilk sorgusundan sonra adli makamlara sevk edildi.

H.T.'nin evinde arama yapan jandarma evden çıkan malzemeleri 3 adet kamyonla yedi emin deposuna götürürken H.T.nun daha önce hırsızlıktan sabıkasının olduğu ve yapılan operasyonla Çivril’de bir çok hırsızlık olayının aydınlatıldığı ifade edildi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER