Köy Muhtarından; Kimsesiz Kadın İçin Yardım Çağrısı

Denizli’nin Çivril İlçesi Kocayaka Mahalle Muhtarı Hasan Koç, mahallesinde yaşayan kimsesiz Hatice Taşan için “Yardım edin” çağrısında bulundu.

ÇİVRİL 07.01.2020, 12:13 14.11.2020, 09:46
Köy Muhtarından; Kimsesiz Kadın İçin Yardım Çağrısı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Çivril İlçesi Kocayaka Mahalle muhtara Hasan Koç mahallesinde yaşayan Hatice Taşan’ın yıkık virane bir evde çok sağlıksız bir ortamda yaşadığını belirterek, kimsesiz kadın için yardım edin çağrısında bulundu. Muhtar Koç, Hatice Taşan’ın kimsesi olmadığını ve hiçbir gelirinin bulunmadığını anlatarak, yalnız kadın için başını sokacak bir ev yapılması konusunda yardım istedi.

Hatice Taşan’ın evinin neredeyse başına yıkılacak derecede kötü odlunu ve çok sağlıksız şartlarda yaşadığını belirten Muhtar Koç, “Mahalle sakinlerimizden Hatice kardeşimizin evi çok eski ve virane şeklinde, birgün üstüne çökmesinden korkuyorum. Ayrıca çok sağlıksız şartlarda yaşıyor. Yetkililerden bu kardeşimize el uzatılmasını bekliyorum” diye konuştu.

Köy Muhtarından; Kimsesiz Kadın İçin Yardım ÇağrısıKöy Muhtarından; Kimsesiz Kadın İçin Yardım ÇağrısıKöy Muhtarından; Kimsesiz Kadın İçin Yardım Çağrısı

Yorumlar (0)