banner1496

banner1495

Gürcan Güven Öğrencilerle Söyleşi Gerçekleştirdi

Denizli'nin Çivril ilçe Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven Şevkiye Özel Fen Lisesi öğrencileri ile söyleşi gerçekleştirdi. 

ÇİVRİL 15.11.2018, 12:17
428
Gürcan Güven Öğrencilerle Söyleşi Gerçekleştirdi

Haberdenizli.com

Denizli’nin Çivril İlçe Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven “Başkan Öğrencilerle Buluşuyor” söyleşileri kapsamında Şevkiye Özel Fen Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. 

Söyleşi, okulun çok amaçlı konferans salonunda  14 Kasım 2018  tarihinde Çarşamba günü gerçekleştirildi. 

Öğretmenlerin ve çok sayıda öğrencinin katıldığı programda sevgi gösterisi ve çiçeklerle karşılanan Güven, söyleşiye  kendi okul yıllarını ve başarı öyküsünü anlatarak başladı. Okumanın önemine vurgu yaparak, bilginin toplum hayatında ve  başarıya ulaşmada  ne kadar önemli olduğunu hayatında yaşadığı zorlukların hiçbir zaman onu hayattan soğutmadığını aksine onu hayata daha fazla tutunduğunu bildirdi.  Tercihlerin meslek seçiminde olsun hayata yön vermede olsun ne kadar önemli olduğunu kendi hayatından örnekler vererek anlattı. Ülkelerin geleceğinin gençler olduğunu da belirten Güven, bunun tarihimizin çok iyi bilinmesinden geçtiğini ve istikrarın sağlanması ile olacağını söyledi. Eğitim alanında birçok projeler gerçekleştirdiklerini Çivril’e eğitim konusunda yaptıkları katkılardan da bahsetti. 

Programın sonunda Güven öğrencilere hayatlarında ve derslerinde başarılar diledi.

Gürcan Güven Öğrencilerle Söyleşi GerçekleştirdiGürcan Güven Öğrencilerle Söyleşi Gerçekleştirdi

Yorumlar (0)