banner1348

Çivril’in yıllardır kurtulamadığı bir sorunu daha ortadan kalkıyor

Birçok kazalara sebep olan ve yıllardır Çivril’in büyük bir problemi olan Menteş ve Cezaevi kavşaklarının 24 milyonluk ihalesi tamamlandı ve yapımına başlandı.

Çivril’in yıllardır kurtulamadığı bir sorunu daha ortadan kalkıyor

İğdir yokuşundan Menteş’e kadar ve yine İğdir’den Işıklı yol ayrımına kadar olan yolun sıcak asfalt, servis yolu, kaldırımları ve 7 km’lik aydınlatması ile Çivril’in giriş çıkışları daha modern bir görünüm ve daha işlevsel hale geliyor.

2017 yılı sonuna kadar çevre yolu ve Çivril merkezin sıcak asfaltlarının tamamlanacağını belirten Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven; “Allahın izni ile Çivrilimiz’in tüm giriş çıkışları ile Çivril merkezin sıcak asfaltları da tamamlandığı zaman Çivril bir başka Çivril olacak. Yıllardır Çivril’in problemi olan Menteş ve Cezaevi kavşaklarından da artık Çivril kurtulacak. Sayın Bakanımız Nihat Zeybekçi’nin destekleri ile yolların 24 milyon liraya ihalesi tamamlandı ve yapımına başlandı. Çivril’e yapılan bu yatırımlarla değerli halkımız çok yakında bambaşka bir Çivril’e sahip olacak.” İfadelerini kullandı.  

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER