Çivril’de Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Denizli’nin Çivril ilçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  ilçenin farklı noktalarında üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

ÇİVRİL 21.11.2018, 17:07
Çivril’de Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Haberdenizli.com

Denizli’nin Çivril ilçesinde belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerde üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Belirli bir plan çerçevesinde hareket eden ekiplerin bu sefer ki durağı Gökgöl ve Beyköy mahalleleri oldu. Yapımına geçtiğimiz günlerde başlanan Gökgöl ve Beyköy mahallelerindeki  yol ve kilit parke döşeme çalışmaları aralıksız devam ediyor. 

Çivril’de Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

'Toz Ve Çamurdan Kurtarıyoruz'

Sokakları yazın tozundan ve kışın çamurundan kurtarmak için yoğun bir çalışma yaptıklarını belirten Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “76 mahallemizden 60 'ın üzerinde mahallemizin üst yapı çalışmalarını tamamladık. Gökgöl ve Beyköy  mahallelerimizin  de üst yapı çalışmalarını tamamlayarak toz ve çamurdan kurtarıyoruz. Mahallelerimizin  bütün yollarına bordür ve parke taşı döşüyoruz. Çivril'de tozlu ve çamurlu hiçbir yer kalmayacak.  Durmak yok çalışmaya devam.” şeklinde konuştu.

Çivril’de Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
20
kapalı