banner1348

Çivril’de Satranç Turnuvası Düzenlenecek

Denizli'nin Çivril ilçe Belediyesi ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Pamukkale Üniversitesi  işbirliği ile gerçekleştirilecek olan ‘Çivril Satranç Turnuvası’  20-21 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek.

Çivril’de Satranç Turnuvası Düzenlenecek

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Çivril ilçesinde düzenlenecek olan “Çivril Satranç Turnuvası” 20-21 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Çivril Belediyesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü İlçe Milii Eğitim Müdürlüğü ve Pamukkale Üniversitesi  işbirliği ile yapılacak olan satranç turnuvası Gençlik Merkezinde 20 Ekim 2018 Cumartesi günü başlayacak .

Dört farklı kategoride yapılacak olan turnuvaya yediden yetmişe herkesin  katılması bekleniyor. Turnuvanın sonunda dereceye girenlere madalya ve satranç takımları verilecek. Böyle önemli bir turnuvanın düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Göreve gediğimiz ilk günden itibaren sosyal, sportif  ve kültürel faaliyetlere her zaman destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu kapsamda düzenlendiğimiz satranç turnuvasını önümüzdeki yıllarda daha geniş ve kapsamlı hale getirmeyi istiyoruz.” şeklinde konuştu.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER