banner1348

Çivril’de Bilek Güreşi Turnuvası Yapıldı

Denizli’nin Çivril ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikler kapsamında 220 öğrencinin katılımıyla Cumhuriyet turnuvası bilek güreşi yarışması düzenlendi.

Çivril’de Bilek Güreşi Turnuvası Yapıldı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Çivril ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet turnuvası bilek güreşi yarışması düzenlendi. Çivril Belediyesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen bilek güreşi yarışması Çivril Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. 220 öğrencinin katıldığı turnuvada erkekler 50-60-70-80 ve üzeri kilolarda mücadele ederken, kızlar ise 50-60-80 kilolarda ter döktü.

Yarışmaya katılarak görüşlerini bildiren Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Milli duruşa sahip çıkan Çelik Bilekli Gençler Çivril’den yetişecek. Bizlerde ilçemizde, düzenlenen liseler arası Cumhuriyet turnuvası çerçevesinde yapılan bilek güreşi yarışmalarına katılıp, dereceye giren öğrencilerimize  madalyalarını verdik. Bu organizasyonda emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER