banner1348

Çivril halkı güzel olanı hak ediyor!

İlçe de bulunan mevcut hayvan Pazar yeri yerleşim yerleri içerisinde kalması nedeniyle ve ihtiyacı karşılamamasından dolayı Menteş Mahallesindeki Çivril – Denizli yolu üzerindeki Menteş kavşağı için planlanan “Hayvan Pazar Yeri” projesinin tüm işlemleri bitti ve yapımına başlandı.

Çivril halkı güzel olanı hak ediyor!
banner1336

Çivril belediye başkanı Dr. Gürcan Güven “Çivril halkını ihtiyacı olan bir projenin daha harekete geçirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. Kullanıma açılması halinde gerek çevre görüntüsü gerekse halkın ve çiftçilerin konuyla ilgili ihtiyaçlarını karşılayacak. İlerlemekte ve gelişmekte olan Çivril için böyle bir tesise ihtiyaç duyuluyordu.

Konu hakkında bir açıklama yapan Başkan Güven, ‘’Bu eksikliği gidermek için belediye olarak yoğun bir çalışma içerisine girdik. Menteş mahallemizde 1 Milyon 551 bin artı KDV’ye ihale edilen ve 4357 metrekarelik Pazar alanı, 70 metrekarelik veterinerlik binası, 90 metrekarelik karantina binası, 144 metrekarelik kafeterya, otopark ve yeşil alanıyla birlikte toplamda 10 bin metrekarelik alana kurulacak olan tesisimizin inşasına başlamıştır. Ak Partinin Proje üretme konusunda çok zengin bir parti, ürettiği projelerinin tamamını icraata geçirdi.

İktidara geldiği dönemden bu yana tüm Cumhuriyet Tarihi’nin en büyük yatırımlarının bu döneme ait olduğunu kaçınılmaz bir gerçek’’ ifadelerini kullandı. Başkan Gürcan Güven son olarak yürütülmekte olan bu projelerin hiç hız kesmemesi için halkın dualarına ve tam desteklerini sürdürmelerini istedi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER