Çamlığı Çöplüğe Çevirdiler

Denizli'nin Çivril ilçesi İğdir mahallesi çamlığına gelişi güzel atılan moloz ve çöpler vatandaşların tepkisinneden oldu. 

ÇİVRİL 03.12.2018, 09:56
Çamlığı Çöplüğe Çevirdiler

Haberdenizli.com

Denizli'nin Çivril-Uşak karayolu üzerinde bulunan ve içinde Belediyeye ait sosyal alanlar ile piknik alanlarının bulunduğu İğdir Çamlığına moloz ve çöplerin dökülmesi Çivrilli vatandaşların tepkisini çekti. Moloz, evsel atıklar, piknik atıkları, poşet ve değişik atıkların atıldığı alan adeta çöplüğe dönüştü.

'Doğamızın Katledilmesini İstemiyoruz'

Atıkların gelişi güzel şekilde ormanlık alana dökülmesine tepki gösteren Çivrilli vatandaşlar durumu sosyal paylaşım sitelerindeki sayfalarından paylaşarak tepkilerini şu şekilde dile getirdiler: “Hafriyat, moloz ve çeşitli atıkların atılması için alanlar var. Belirlenen alanlar dışında hafriyat dökümlerinde cezalar uygulanacağı kaydedildi ancak hala gelişi güzel şekilde atıklar atılmaya devam ediliyor. İğdir Çamlığı insanların ailesiyle gelip piknik yaptığı bir yer. İçerisinde Belediyeye ait sosyal tesisler de var. Bazı duyarsız ve düşüncesiz insanlar yakın olduğu için inşaat atıklarını buraya getirip atıyor. Çivril’in bu görüntülerle anılmasını ve doğamızın katledilmesini de istemiyoruz. Yetkililerin gereğini yapmasını istiyoruz. Buraya bu atıkları atanlarında bulunup cezalandırılmasını istiyoruz” 

Çamlığı Çöplüğe ÇevirdilerÇamlığı Çöplüğe Çevirdiler


Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı bulutlu