banner1496

banner1495

Belediye Personellerine İş Güvenliği Eğitimi

Denizli'nin Çivril ilçe Belediyesi’nin hizmet içi eğitim programı çerçevesinde belediye personeline iş güvenliği eğitimi verildi.

ÇİVRİL 18.10.2018, 17:22
245
Belediye Personellerine İş Güvenliği Eğitimi

Haberdenizli.com

Denizli'nin Çivril ilçe Belediyesi’nin hizmet içi eğitim programı çerçevesinde belediye personeline iş güvenliği eğitimi verildi. Program, İnsan Kaynakları, Eğitim Müdürlüğü ve Çivril Kent Hizmetleri tarafından organize edildi.  

Belediye Personellerine İş Güvenliği Eğitimi

Belediye personelinin iş kazalarına karşı bilgilendirilmesi maksadıyla düzenlenen eğitim semineri Vali Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. 
İş güvenliği uzmanları Sadık Çelik ve Aylin Ayyıldız tarafından İş Sağlığı ve güvenliği kapsamında verilen eğitimde çalışma mevzuatı, işçi ve işverenin yasal hak ve sorumlukları, acil durumlarda yapılması gerekenler, kaza yaralanma ve hastalıktan korunma prensipleri, yangın ve ilk yardım konuları yer aldı. Konuyla ilgili görüşlerini belirten Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Çalışmalarımız bizim için çok önemlidir. Personelimizin güvenliği ve eğitimi için gerekli tüm tedbirleri istisnasız alıyoruz.” şeklinde konuştu. Belediye personeli de böyle bir imkan sunduğu için Güven’e teşekkür etti.

Belediye Personellerine İş Güvenliği Eğitimi

Yorumlar (0)