Atatürk Üniversitesi'nden Çivril'e  Ödül

Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi ev sahipliğinde  Atavet 1. Uluslararası (2. Uluslararası Katılımlı) öğrenci kongresi düzenlendi.

ÇİVRİL 10.12.2019, 11:34
Atatürk Üniversitesi'nden Çivril'e  Ödül
banner1692

HABERDENİZLİ.COM

Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi ev sahipliğinde  Atavet 1. Uluslararası (2. Uluslararası Katılımlı) öğrenci kongresi düzenlendi. 6 farklı ülkeden 17 farklı üniversiten toplam 107 sözlü bildiri ve 173 katılımcının davet edildiği kongrede Veteriner Hekim Mehmet Ali Yavuz, Çivril Belediyesi'ni temsil etti. 04- 06 Aralık tarihlerinde düzenlenen program Nene Hatun Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Sokak hayvanları ve Çivril Belediyesi Sokak Hayvanları Kliniği konusunda sözlü bildiri ve sunum gerçekleştiren Yavuz, jüri üyeleri  tarafından sözlü bildiri birincilik ödülüne layık görüldü.

Kongre hakkında konuşan Yavuz; "Çivril’imizi ve Çivril Belediyesi’ni temsil ettik. Kongrenin düzenlenmesinde emeği geçen tüm hocalarımıza, öğrenci arkadaşlarımıza, katılım sağlayan firma temsilcilerine, değerli devlet büyüklerimize ve tarafımıza gelen davet neticesinde kongreye katılımımız hususunda bizleri teşvik edip destekleyen Çivril Belediye Başkanımız  Niyazi Vural ile  kongredeki sunumlar arasında bizleri birincilik ödülüne layık gören değerli jüri üyelerine ve en başta da mesai arkadaşlarıma teşekkür ederiz." dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)