Ak Partili Kadınlar Lütfiye Teyzeyi Yalnız Bırakmadı

Yalnız yaşayan ve kilo sorunu olan Lütfiye Akman’ı evinde ziyaret eden AK parti Kadın kolları teşkilatı yaşlı kadına moral verip ihtiyaçlarını giderme konusunda yardım sözü verdi.

Ak Partili Kadınlar Lütfiye Teyzeyi Yalnız Bırakmadı

Denizli'nin Çivril ilçesi, Kızılcasöğüt mahallesinde yalnız başına yaşayan ve kilo başta olmak üzere sağlık sorunları bulunan Lütfiye Akman’ı evinde ziyaret eden AK parti Kadın Kolları yaşlı kadının ihtiyaçlarını karşılama konusunda yardım sözü verdi.

Lütfiye Akman’ın evinde eksik olan ihtiyaçları not eden Ak Partili kadınlar yaşlı kadının sağlığına kavuşması için hastane ve yetkililerle görüşerek tedavi konusunda da yardım sözü verdi. Ziyaret ile ilgili olarak bilgi veren Kadın kolları Başkanı Çiğdem Ertaş “Lütfiye teyzenin durumunu öğrendikten sonra teşkilat üyelerimiz ile birlikte ziyarete geldik. Şahsi ve evinin ihtiyaçlarını belirledik kendisiyle sohbet edip moral verdik. Kilo ve diğer sağlık sorunları ile ilgili olarak gerekli çalışmaları yapacağız. Lütfiye teyzeyi teşkilat olarak dönem dönem evinde ziyaret edeceğiz” dedi.

Kaynak: Yeşil Çivril Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER