"Yaptık Oldu’ Belediyeciliğine Son Vermeye Geliyoruz"

Millet İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, hemşehrileri ile buluşmalarına Akköy ve Kayıhan mahallelerinde devam etti. Divarcı ilk durağı olan Akköy Mahallesi'nde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. 'Hoşgeldin Başkan' tezahüratları ile Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı'yı bağrına basan Akköylüler taleplerini iletti. 

"Yaptık Oldu’ Belediyeciliğine Son Vermeye Geliyoruz"

HABERDENİZLİ.COM

Akköylülerle yaptığı sohbette 'Üreten Pamukkale' vizyonunu anlatan Ahmet Divarcı'nın projeleri mahallelilerden tam not aldı. 'Sizler için geliyoruz' diyen Başkan Adayı Divarcı: "Derman Belediyecilik anlayışı ile sizlerle birlikte yürümeye geliyoruz. Yolumuzun sonu aydınlık, yolumuzun sonu berekettir. Topraktaki bereketi hanelere getirecek projeler üretiyoruz. 'Yaptık oldu' projelerle değil, sorunlarınıza çözüm üretecek projelerle geliyoruz. 'KÜP'lerle, 'KEP'lerle, çiftçimizi yalnız bırakmayacak, ilçemize değer katacak çalışmalarla geliyoruz" şeklinde konuştu.

Akköy'deki ziyaretin ardından Ahmet Divarcı'nın bir diğer durağı da Kayıhan Pazaryeri oldu. Pazarda tezgah açan esnafa 'Hayırlı işler' dileklerinde bulunan CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, burada da yoğun bir ilgi ile karşılandı. Pazaryerinde hem esnafın hem de vatandaşın sorunlarını dinleyen Belediye Başkan Adayı Divarcı'nın 'Ekmeğinizi büyütmeye geliyoruz" başlığı altındaki projeleri Kayıhanlıların da desteğini aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER