banner1348

Divarcı'ya Miting Havasında Karşılama

Millet İttifakı CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, seçim çalışmaları kapsamında  Aktepe Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Yüzlerce mahallelinin coşku içinde karşıladığı Ahmet Divarcı'nın ziyareti büyük ilgi gördü.

Divarcı'ya Miting Havasında Karşılama

HABERDENİZLİ.COM

Bayram havasında geçen ziyarette çocuklar pamuk şeker ve balonlarla coşarken, anne ve babaları da Divarcı'nın projelerini can kulağı ile dinledi. 'Ekmeğinizi Büyütmeye Geliyoruz' sözleri ile konuşmasına başlayan Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı'nın ekonomiye katkı sağlayacak projeleri mahallede büyük heyecan yarattı.

'Halden anlayan Başkan' sloganları atan Aktepe Mahallesi sakinleri lokma dağıtan, pamukşeker yapan, çocuklarla eğlenen, yaşlılarla sohbet eden Başkan Adayı Divarcı'yı bağrına bastı. Gördüğü sevgi seli karşısında duygulanan CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, "Yalnızca seçim önü değil her daim yanınızda olacağız" sözünü verdi.

"İNSANA DOKUNAN PROJELERLE GELİYORUZ"
"Dağı taşı delerek milyonları heba edecek projelerle değil, çocuklarımıza, çiftçilerimize, işçilerimize, hanelerimize katkı sağlayacak projelerle geliyoruz"
şeklinde konuşmasına başlayan Ahmet Divarcı sözlerine şöyle devam etti: "Biz Pamukkalemizin gerçeğini biliyoruz. Pamukkale deyince kimileri traverteni, kimileri kırmızı suyu, kimileri de rantı görür. Ancak biz ilçemize baktığımızda Gözlerimizi, Aktepemizi, Akderemizi, Fesleğenimizi, Güzelköyümüzü kısacası 68 mahallemizin tamamını görüyoruz. Burada insanımız kendine uzanacak bir yardım elinin yolunu gözlüyor. İnsanımız çaresiz, insanımız ekonomik şartlar altında eziliyor. Peki bu sorunların üstesinden gelebilmek mümkün mü? Evet mümkün! İşte bu amaçla Kadın Emek Pazarı (KEP), Köylü Üretici Pazarı (KÜP), çiftçiye destek, çocuklarımıza aydınlık gelecek, turizm gibi onlarca insana dokunan projelerle geliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER