Denizli CHP Seçim Çalımlarına Başladı

Denizli CHP İl Başkanlığı 2019 seçim hazırlıklarına başladı. İl ve İlçe kongrelerinin  ardından İl Başkanı seçilen Ali Rıza Ertemur, ilçe başkanlarını toplayarak seçimlerde izlenecek yol haritasını belirleyeceklerini belirtti. 

Denizli CHP Seçim Çalımlarına Başladı

HABERDENİZLİ.COM

CHP Denizli il Başkanlığı 2019’da yapılması planlanan yerel ve Genel seçimlerde izlenecek yol haritasını belirlemek için toplandı. CHP Denizli İl Başkanlığında ilçe başkanlarıyla bir araya gelen CHP İl Başkanı Ali Rıza Ertemur, Cumhuriyet Halk Partisi olarak İl ve ilçe kongrelerimizi tamamladık. 2019'a giderken örgütlerimiz yenileyerek seçimlere hazır bir hale geldik. Bugünkü  toplantımız yeni seçilen ilçe başkanlarımızla ilk kez İl yönetim kurulumuzu biraraya getirip bundan sonraki yol haritamızı belirlemek.” İfadelerini kullandı. 

BU SEÇİMLER TÜRKİYE'NİN KADER SEÇİMİ

2019’da yapılacak olan seçimlerle Türkiye’nin kaderinin belirleneceğini söyleyen Ertemur, “Türkiye’de sistem değiştirilmek isteniyor. Bu nedenle 2019 seçimlerine hazırlanırken hiç birimizn hata yapma lüksü yok. Bu seçimlerde bireysel çıkarlarımızı değil, ülkemizin ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin çıkarlarını ön planda tutarak yol haritamızı birlikte belirleyeceğiz.” İfadelerini kullandı. 

ZEYTİN DALI SAVAŞIN SİMGESİ OLDU

Afrin’e yapılan sınır ötesi operasyon hakkında da konuşan Ertemur, “Zeytindalı aslında barışın simgesidir ama ne yazık ki bugün savaşın simgesi haline geldi. Elbette sınır güvenliğimizi sağlamamız gerekiyor. Fakat gelen şehit haberleri hepimiz derinden üzüyor.” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243