banner1348

Aşağışamlılı Tutulmayan Sözlerden Şikayetçi

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Bugün Aşağışamlı’da vatandaşlar bir araya gelen Doğan,  yine mevcut belediye yönetimine yönelik şikayet dinledi. Aşağışamlılı, Başkan Subaşıoğlu’nun tutmadığı sözlerden şikayetçi.

Aşağışamlılı Tutulmayan Sözlerden Şikayetçi
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, mahallelerde vatandaşlar ile buluşarak onların dertlerini dinlemeye devam ediyor. Bugün Aşağışamlı Mahallesi’nde yaşayan ilçe sakinleri ile bir araya gelen Doğan, Muhammet Subaşğıoğlu’ndan ve yönetiminden kaynaklanan dağ gibi büyümüş sorunlar sarmalını dinledi.

“YAPARIZ” DEYİP GİDİYOR
Aşağışamlı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, “Mevcut başkan Subaşıoğlu buraya geldiğinde bizler sıkıntılarımızı anlatıyoruz. ‘Tüm sorunlarınızı çözeceğiz’ diyor ve gidiyor. Yıllardır hiçbir hizmet alamadık. Merkezefendi’nin tarımda üretim yapan nadir mahallelerindeniz. Üretimimize destek istiyoruz. Değişim istiyoruz” dedi.

seniz dogan

BİZ SIKINTILARIN FARKINDAYIZ
Şeniz Doğan, “Aşağışamlı Mahallesi ile ilgili tüm eksiklerin farkındayız. Mahallemizin çehresini değiştireceğiz. Tarımla uğraşan siz çiftçilerimize en başından beri söylediğimiz bir şey vardı. Sizleri her zaman destekleyeceğiz. Ele ele vererek Merkezefendi’nin ve mahallemizin sorunlarına derman olacağız.  Üreten bir Merkezefendi yaratmak için yola çıktık” dedi.

seniz dogan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER