banner1348

Yangın 2 Evi Kül Etti

Denizli Çardak İlçesi’nde meydanagelen yangında 2 ev kullanılamaz hale geldi. Yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken büyük çapta maddi hasar oluştu. 

Yangın 2 Evi Kül Etti

HABERDENİZLİ.COM

Kaza Denizli’nin Çardak ilçesi Bahçelievler Mahallesi, 101 sokakta meydana geldi.  Mustafa Ö.’nün evinde, evde kimse yokken henüz belirlenemyen bir sebeple dumanlar yükselme başladı.  Bu sırada yan evde bulunan Mustafa Ö.’nün oğlu Bayram Ö. Ve eşi durumu fark etmesi üzerine evde bulunan 2 küçük çocuğuda alarak dışarıya çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın yandaki eve de sıçradı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevlere müdahale etti.  uzun süren çalışmanın ardından kontrol altına alınan yangını elektirik kontağından çıktığı düşünülüyor. 2 evde de büyük çapta maddi hasar oluşurken 2 ev de kullanılamaz hale geldi. 

Yaşanan bu üzücü olayın ardından Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk olay yerine geldi ve incelemelerde bulundu. Başkan Öztürk ‘’ Vatandaşımızın kötü gününde de iyi gününde de yanında olmaya devam edeceğiz’’ diyerek  evleri yanan  ve evsiz kalarak mağdur durum düşen  her iki ailenin evinin yapılması talimatını verdi ve çalışmalarıda başlattı.Evlerinin yandığına üzülen baba ve oğul Başkan Mahmut  Öztürk’ün evleri yeniden yaparız sözü sonrasında sevindi.Çıkan yangınla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER