Öztürk Çalışmaları Yerinde İnceledi

Denizli'nin Çardak ilçe belediyesi, Gemiş mahallesinde bulunan tarımsal sulama ve hayvan içme suyu göletinde temizleme ve genişletme çalışması başlattı.

ÇARDAK 12.12.2018, 10:03 13.12.2018, 10:52
Öztürk Çalışmaları Yerinde İnceledi
banner1665

Haberdenizli.com

Denizli'nin Çardak ilçesi Gemiş mahhallesinde tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin daha iyi yerlere gelmesi ve çiftçinin desteklenmesi için yoğun çalışmalar yürüten Belediye Başkanı Mahmut Öztürk,  kırsal kalkınmanın sağlanması adına çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çardak Belediyesi, göletlerde temizlik, bakım ve genişletme çalışmalarını DSİ ile birlikte sürdürüyor.Sulamadan en iyi verimi alabilmek için çalışmalara aralıksız devam edilmektedir.

Çalışmaları yerinde inceleyen ve  çalışmalar hakkında bilgi veren  Belediye Başkanı Mahmut Öztürk  "Elimizden geldiğince bütün taleplere cevap vermeye çalışıyoruz. Amacımız sulama sezonunda daha iyi hizmet verebilmek.Gönül Belediyeciliği ve hizmette yarışa devam ediyoruz" dedi.

Öztürk Çalışmaları Yerinde İncelediÖztürk Çalışmaları Yerinde İncelediÖztürk Çalışmaları Yerinde İncelediÖztürk Çalışmaları Yerinde İnceledi

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)