200 Tofaş Tutkunu Denizli'de Buluştu

Hafta sonu Denizli'nin Çardak İlçesinde düzenlenen 1.Tofaş Tuning toplantısı vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

ÇARDAK 22.10.2018, 11:55
200 Tofaş Tutkunu Denizli'de Buluştu
banner1665

HABERDENİZLİ.COM

Tofaş tutkunu gençler Çardak Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Mahmut Öztürk’ten yapacakları toplantı için yer ve izin istediklerinde gençleri kırmayan Başkan Öztürk, Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde toplantı yapmalarına izin verdi.

Denizli Tofaş Team ve Çardak Belediyesi tarafından Çardak’ta organize edilen etkinlikte bir araya gelen Tofaş marka araç sahipleri tutkunu hem tanışma hem de kaynaşma fırsatı buldu.

Halkında yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte yakın il ve ilçelerden yaklaşık 200 civarı araç katılım gösterdi Tofaş tutkunu gençler, gün boyu etkinlik alanında dostuklarını perçinledi, otomobillerde yapılan görsel teknik değişiklikler ve modifiyeler ise kendi aralarında ayrı bir pazar oluşturdu.

Düzenledikleri etkinlikte sosyal mesaj da veren Tofaş tutkunları "Biz gençler olarak hız limitlerini düşürüyoruz, daha hassas ve duyarlı davranmak için söz veriyoruz. Herkesi trafikte duyarlı olmaya davet ediyoruz." ifadelerini kullandılar.

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi  "Çardak’tan bir TOFAŞK rüzgarı geçti...Yüzlerce kilometre uzaktan gelen Tofaş tutkunları ve İlçemizin gençlerinin kaynaşmasıyla ortaya çıkan muhteşem tabloya ev sahipliği yaparak geçlerimizle birlikte güzel bir pazar geçirdik. Çardak OSB’ni tanıtarak “OTOMOBİL FABRİKASI” talebimizi yineledik. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum" ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)