banner1029

Çameli’de Heyecan Başladı

Çameli Kaymakamlığı,Çameli Belediyesi ve Türkiye Hava Fedarasyonu tarafından gerçekleşen Yelkenkanat Türkiye Şampiyonası uçuşlar başladı.

Çameli’de Heyecan Başladı
banner1231

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Yaylacık Dağı’nın önemini belirterek, "İlimiz ve ilçemiz için önemli bir yer. Bu spora gönül verenlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. İnşallah yeni Türkiye rekorları kırılır. Amacımız Yaylacık Dağı’nı dev organizasyonlara ev sahipliği yaptırmak Havacılık sporlarında Yaylacık Dağının markalaştığını belirten Başkan Arslan "Sporcularımızın hava sporlarındaki başarılarımızı bir kat daha arttırmaktadır.

Bu sporların ilimizde kurumsallaşması ve geleceğe yönelik olması en büyük hedefimiz Sporcularımıza kazasız belasız yarışmalar diliyorum.
Yarışma direktörü Bayezit Yıldırım, şimdiye kadar Türkiye’nin bir çok bölgesinde uçuşlar gerçekleştirdik oprganisazyonlara katıldık Çameli İlçesinde bulunan Yaylacık Dağı Pist alanı gerçekten mükemmel her yerden atlama ve hava sirkolasyonu sporculara keyif katıyor Yarışmacılar da Yaylacık Dağında uçmanın keyfini yaşadıklarını anlatarak, dereceye girmek için mücadele edeceklerini sözlerine ekledi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER