banner1029

Büyükşehir’den Çiftçilere Boru Desteği

Denizli Büyükşehir Belediyesi, tarımsal alanlarda rekolte ve kalitenin artması için tarımsal amaçlı sulama borusu hibe programı kapsamında Çamelili çiftçilere tarımsal amaçlı sulama borusu dağıtarak çiftçilere destek oldu. 

Büyükşehir’den Çiftçilere Boru Desteği

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediyesi, tarımsal alanlarda rekolte ve kalitenin artması için çiftçilere  tarımsal amaçlı sulama borusu hibe ediyor. Bu kapsamda Çameli’nin Bıçakçı mahallesinde çiftçilere sulama borusu dağıtıldı. Dağıtılan Tarımsal Amaçlı Su Boruları Arazilere Bıçakçı ve diğer Mahallesinde Büyükşehir tarafından dağıtılan Tarımsal amaçlı sulama suyu boruları çiftçiler tarafından tarım arazilerine ve tarlalarına yerleştirilmeye başlandı.

Çiftçiler, Arazilerin sulanması durumunda toprağın daha verimli hale geleceğini ifade ederek, “Tarım ve hayvancılığın gelişimi nitelikli göçü tersine çevirecektir. Sadece tarım değil bize her konuda yardımcı olan isteklerimize kalıcı çözümler bulan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a çok teşekkür ediyoruz” dedi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243