banner1348

Tavaslı İle Çallı’nın Oğlu ‘Yiğit’ Olur

Denizli Barosu’nun Çal, Bekilli ve Baklan ilçeler temsilcisi Avukat Ahmet Türk’ün eşi Meltem Yiğit, nur topu gibi bir erkek evlat dünyaya getirdi. Aslen Tavaslı olan Meltem Türk ile Çallı olan ve avukatlık mesleğini Çal’da sürdüren Ahmet Türk çifti, oğullarının adını Yiğit koydu.

Tavaslı İle Çallı’nın Oğlu ‘Yiğit’ Olur

Haberdenizli.com

Erzurum Atatürk Üniversitesi Hukuk mezunu olan Ahmet Türk, 6 yıl önce Çal’da avukatlığa başladı. Çukurova Üniversitesi Felsefe Öğretmenliği Bölümü mezunu Meltem Türk ile 2 yıl önce evlendiler. Tavaslı öğretmen ile Çallı avukatın mutlu evlilikleri ilk meyvesini verdi ve nur topu gibi oğulları dünyaya geldi. Çift, çocuklarına Yiğit ismini verdi. Çocuğun ismini duyanlar, “Tavaslı ile Çallı’nın oğlu mutlaka Yiğit olur” espirisini yaptı.

Denizli Barosu Temsilcisi Ahmet Türk, “Anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olması en büyük mutluluğumuz. Mutlu günümüzde bizzat gelerek, telefon açarak arayan dost ve yakınlarımıza çok teşekkür ederiz. Anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah, herkesten razı olsun” diye konuştu.

Tavaslı İle Çallı’nın Oğlu ‘Yiğit’ Olur

YORUM EKLE
YORUMLAR
MAHMUT
MAHMUT - 7 ay Önce

SONRADA İT OLUR

SIRADAKİ HABER