Çal’da Öğretmenler Gününe Özel Spor Turnuvası Düzenlendi

Denizlinin Çal ilçesinde 7’den 70’e spor yapmayan kalmasın sloganıyla son yıllarda düzenlenen çeşitli sportif turnuva, etkinlik ve faaliyetlere bir yenisi daha eklendi. 

ÇAL 23.11.2018, 14:24
Çal’da Öğretmenler Gününe Özel Spor Turnuvası Düzenlendi

HABERDENİZLİ.COM

Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Çal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde; Öğretmenlerin ders dışı zamanlarını sportif etkinlikler ile değerlendirmelerine fırsat vermek, öğretmenler arasında dostluk, arkadaşlık ve sosyal ilişkileri güçlendirmek, ilçede spor kültürünü yaygınlaştırmak, ayrıca öğrencilere sporu sevdirmek adına güzel örnekler sergilemek amacıyla Bayanlar ve Erkekler kategorilerinde “24 Kasım Öğretmenler Günü Masa Tenisi ve Dart Turnuvası” düzenlendi.

Çal’da Öğretmenler Gününe Özel Spor Turnuvası Düzenlendi

Çal Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen ve çok çekişmeli geçen müsabakalar sonrasında dereceye giren öğretmenlere madalyaları Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel tarafından takdim edildi.

Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe düzenlediğimiz bu spor etkinlikleri ile asıl amacımız İlçemizde yaşayan 7’den 70’e tüm halkımıza sporu sevdirmek, spor aracılığı ile hareketli bir yaşam tarzını benimseterek sağlıklı bireyler yetiştirmek, sporu bir yaşam biçimi haline getirmektir dedi.

Çal’da Öğretmenler Gününe Özel Spor Turnuvası Düzenlendi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Temelde, Öğretmenlerimizi bu güzel ve anlamlı günde sporun birleştirici gücü sayesinde bir araya getirerek kurumlarımızda ki öğretmenlerimiz arasında mevcut diyaloğu ve sosyal ilişkileri dahada güçlendirmek istedik. dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
23
açık