banner1348

Çal’da Kumsal Mesireliği Yeni Yüzüne Kavuştu

Denizli'nin Çal ilçesinde yenilenen yüzüyle vatandaşlara hizmet verecek olan Kumral Mesireliği vatandaşların ilgi odağı olacak

Çal’da Kumsal Mesireliği Yeni Yüzüne Kavuştu

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Çal ilçesinde belediyenin 3 yıl önce hizmete açtığı ‘Kumral Mesireliği’ Denizli’nin ve Ege’nin en şirin mesirelikleri arasına girdi. Yazın kendini yavaş yavaş hissettirmeye başlamayışla birlikte birlikte Çal ilçesinde bulunan Kumral Mesireliği, özellikle hafta sonları vatandaşların ilgi odağı olmaya başladı.   Çocukların doyasıya eğlenmesi için geçen yıl kurulan portatif yüzme havuzları hizmet vermeye başlayacak. Çocuklar bu havuzlardan ücretsiz bir şekilde yararlanacak.

Denizli’ye bağlı Çal ilçesi Belediye Başkanı Fethi Akcan, belediyenin kendi imkanlarıyla yeniden düzenleyerek Çal’da ve çevrede yaşayan vatandaşların hizmetine açtığı Kumral Mesireliği’nde piknik alanları, tuvaletler, sosyal tesis ve mescitin hizmet verdiğini söyleyerek, “Havaların ısınmasıyla birlikte mesireliğimizde hareketlilik başladı. Mesirelikte 5 yıldızlı hizmet veriyoruz. Sadece Çallılar değil, Çal dışından da çok sayıda vatandaşımız mesireliğimize gelerek piknik yapıyor, güzel vakit geçiriyor” dedi.

Kumral Mesireliği, Çal – Uşak karayolu üzerinde bulunuyor.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER