banner1348

Çal Garası, Milli Takım Yolunda

Çal Belediyespor adına Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası’na katılan 24 yaşındaki Kaan Öz, Türkiye üçüncüsü oldu.

Çal Garası, Milli Takım Yolunda
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Milli takım seçmelerinin 1. ayağında derece yapan sporcu, yapılacak iki turnuvada da derece yapıp ülkemizi uluslararası turnuvalarda temsil etmeyi hedefliyor.

Aslen Çallı olan Kaan Öz, Antalya’da 14-20 Ocak tarihleri arasında düzenlenen turnuvada kazandığı üçüncülük madalyasını Çal Belediyespor Başkanı Adnan Tatar’a getirdi. Çal Gençlik ve Spor Müdürü Tayfur Öztepe ile birlikte Tatar’ı ziyaret eden başarılı sporcu, “Çocukluğumdan bu yana karate yapıyordum, 6 yıldır kick boks yapıyorum. Hedefim, Çal Garası’nı Avrupa ve dünya şampiyonalarında da temsil etmek. Bunu da başaracağım” dedi.

denizli cal

TATAR; “GURUR DUYDUK”
Çal Belediyespor Kulüp Başkanı Adnan Tatar ise, Kaan Öz’ün başarısıyla gurur duyduklarını söyleyerek, “Kulübümüzün sporcularından Kaan’ın milli takıma seçilmesini bekliyoruz. Antalya’da Türkiye üçüncüsü olması bize gurur verdi” diye konuştu.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi olan Kaan Öz’ün, geçtiğimiz yıl Çal’da 120 çocuğa karate kursu verdiğini, kursun bu yılda verilmesini planladıklarını söyleyerek, “Denizli’den Türkiye şampiyonasına katılan sporcularından sadece Kaan derece yaptı. Kaan’ın milli takım formasını giyeceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

denizli cal

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER