Öğrencilerin Belediyeden İstekleri var

Yaz tatili nedeniyle Kuran öğrenen öğrenciler, başlarında hocaları Ali Can Coşan’la birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.

Öğrencilerin Belediyeden İstekleri var

Okulların yaz tatilinde olması nedeniyle aileleri tarafından Kuranı Kerim öğrenmeleri amacıyla kursa gönderilen, her biri ortaokulda okuyan öğrencilerin ziyaretinde, kendilerine Kuran öğrenmelerinde yardımcı olan hocaları Ali Can Coşan eşlik etti.

Gazete ile ilgili konuların dışında, Buldan’la ilgili düşüncelerinin de konuşulduğu sohbette öğrenciler, belediyeye iletilmek üzere bazı isteklerini de dile getirdiler.

Öğrencilerin dile getirdiği bazı istekler şunlar: 1- stadyumun tribünleri ile yeniden düzenlenmesi, 2- İlçenin uygun yerlerine bisiklet yolu yapılması, 3- Kaldırımlara eşya konmasının engellenmesi, 4- Otopark, 5- Çarşamba ve Perşembe günü kurulan pazaryerine motosiklet dahil araç girişinin engellenmesi, 6- İlçenin yukarı mahallerinde uygun yerlere halı saha yapılması, 7- Ana caddelerin dışında kenar caddelere de çöp kovalarının konması, 8- Kapalı pazaryeri yapılması, 9- Gelen turistlere mutlaka rehberlik yapan birilerinin bulundurulması. 

Kaynak: Buldandayaşam

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER