“Dünyayı Geziyorum” programı Denizli’de

Kanal 7 televizyonun sevilen sunucusu Özlem Tunca Esirgenç’in hazırlayıp sunduğu "Dünyayı Geziyorum" ekibi, program çekimleri için Buldan’a geldi. Buldan’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerini görüntüleyen ekibe, Buldan Belediyesi ev sahipliği yaptı.

BULDAN 28.06.2020, 17:53 29.06.2020, 10:48
“Dünyayı Geziyorum” programı Denizli’de
banner1656

HABERDENİZLİ.COM

Kanal 7 Ekranlarında her hafta Pazar günleri yayınlanan “Dünyayı Geziyorum” programının sunucusu Özlem tunca Esirgenç ile ekibi, Buldan’a geldi. Sevilen Sunucu Özlem Tunca Esirgenç, aynı kanalda cumartesi günü yayınlanan Dünya ülkelerinden ve ülkemizden en farklı lezzetler programının sunucusu Yasin Esirgenç, Büyükşehir Belediyesi daire Başkanı Ömer Faruk Özer ile birlikte Buldan’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini gezerek kameraya alan ekibin ilk durağı BELKÜM oldu.

9 yaşındaki Zeynep Nida, Özlem Tunca Esirgenç’e kırlent hediye etti

BELKÜM ve eski cezaevindeki çekimlerin ardından Buldan Belediyesi’nin hazırladığı yöresel lezzetleri de tatma imkanı bulan ekibe, el dokuması ürünlerden hediye edildi. Dünyayı Geziyorum ekibi, Dokuma Pazarı Sokağı’nı gezerek Buldan Belediyesi tarafından restore edilen evleri kameraya aldı. Dokuma Pazarı Sokağı’ndaki çekimler esnasında sevilen sunucu Özlem Tunca Esirgenç, küçük bir hayranıyla karşılaştı. 9 yaşındaki Zeynep Nida Kırsoy, sunucuya üzerinde tarihi sokağın resmi bulunan kırlent hediye etti.

“Dünyayı Geziyorum” programı Denizli’de Buldan’ı gezdi!

Buldan’da çekimleri gerçekleştirilen program Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

banner1640
Yorumlar (0)